Wakacyjna forma

Do wakacji jeszcze 3 tygodnie, a zapewne są osoby, które chciały mieć sztos figurę na lato lecz im nie za bardzo wyszło. Hej! Ale to nie oznacza, że nie możecie wziąć się za siebie już dziś, zacząć trzymać czystą michę i ćwiczyć. 
Bardzo wiele osób się poddaje, a niepotrzebnie! Przecież te tygodnie to tak na prawdę wiele czasu. Wystarczy ruszyć tyłki i wziąć się za siebie. Co jest w tym trudnego? 
Ale pamiętajcie jedno: Dieta to podstawa. Same ćwiczenia wam nie pomogą.Dlatego pierwszym krokiem jest wyrzucenie całego śmieciowego żarcia, wszystkich słodyczy. Wyliczcie swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jeżeli chcecie schudnąć to odejmijcie od tego 200-300 kcal, a jeżeli chcecie wejść na masę to dodajcie te 200-300 kcal. Rozpiszcie sobie całą listę jedzenia idźcie do sklepu, kupcie wszystko i wtedy będziecie mogli zacząć walkę o lepsze dla was ciało. Kupcie karnet na siłownie, a jeżeli chcecie to ćwiczcie w domu. Nie ważne gdzie, ale ważne jak. I nie szukajcie wymówek, że nie macie czasu, że nie macie motywacji. Wiecie co będzie waszą największą motywacją? LUSTRO. Widok zmieniającej się waszej sylwetki da wam takiego kopa w tyłek, że nawet sobie tego nie wyobrażacie. 

Komentarze

Prześlij komentarz

Komentarze są motywacją do dalszego działania. :)

Popularne posty z tego bloga

I ULUBIEŃCY LIPCA I WYJAŚNIENIA I WRZEŚNIOWE NOWOŚCI I

I WYWIAD I HONEYYEAR I

I WYWIAD I KSIĄŻKI DOBRE JAK CZEKOLADA I